Wielkanocny stół

2 Mar.

Facebook
PINTEREST

Wiosna meteorologiczna zawitała do nas, więc przybywamy do z Was z iście wiosenną inspiracją 🙂 Dziś aranżacja wielkanocnego stołu w stylu eko, ale z pastelowymi dodatkami – naturalnie, kolorowo i radośnie!

Marta, nasza mistrzyni aranżacji świątecznych stołów, wykonała kilka małych stroików, dodatków i dekoracyjnych detali, które razem tworzą ten niepowtarzalny klimat. Spójrzcie, jak niewiele potrzeba by nadać odświętny charakter podczas wielkanocnego śniadania.

Pastelowe jajko udekorowane gałązkami (drewniane kształty) z odrobiną bielonego mchu i piórek osadzone w naturalnym gniazdku – wyjątkowo prosta inspiracja, a niezwykle efektowna 🙂 W nieco większym gniazdku znalazły się trzy pastelowe pisanki. Kompozycję ponownie dopełnia bielony mech i delikatne piórka.

Oba stroiki stanowią idealnie dobrany duet, który wprowadza nas w świąteczny nastrój. Jedną z głównych dekoracji wielkanocnego stołu jest stroik na plastrze drewna, na którym znalazły się pisanki, kamienie z mchem i króliczki (kształty z drewna). Wiosenny klimat podkreślają piórka oraz elementy naturalne (mech bielony i zielony, gniazdko i patyczki). Na wielkanocnym stole nie może zabraknąć wiosennych wianków! Marta przygotowała dwa niebanalne wianki.

Pierwszy, na wiklinowej bazie, idealnie wpisuje się w eko styl. Do jego dekoracji, nasza projektantka, wykorzystała kamyki z mchem, które stanowią wyjątkowe tło dla jajek oraz suszonych kwiatów i ponadczasowej gipsówki. Bielony mech tworzy oryginalne gniazdko, jednocześnie tuszując miejsce klejenia. A co powiecie na wianek z drewnianych koralików? Prawda, że piękny? Wystarczy nawlec na drucik koraliki, a miejsce łączenia ozdobić kompozycją z suszonych kwiatów. Piórka nadają lekkości i delikatności.Na świątecznych gości czeka również pięknie udekorowana zastawa stołowa. Obrączkę na serwetkę Marta wykonała z drewnianych koralików nawleczonych na elastyczny sznurek, którą dodatkowo zdobi tasiemka w kratkę oraz piórka.W maleńkich, kraftowych  pudełkach, wyciętych z naszego nowego wykrojnika, ukryte są słodkie upominki dla gości. Marta nadała im wiosennego klimatu dzięki papierowym kwiatom, gałązkom z TEGO zestawu oraz drewnianym kształtom. W ażurowej kopercie, ozdobionej drewnianym dekorem znalazły się świąteczne życzenia dla najbliższych…

Wielkanocne, rodzinne śniadanie przy tak pięknie udekorowanym stole będzie smakować wyjątkowo i z pewnością na długo pozostanie w naszych wspomnieniach.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *