Świąteczne skrzaty i choinka z patyków

17 Gru.

Facebook
PINTEREST

Dziś znów umilamy przedświąteczny czas najmłodszym 🙂 Magda i Agnieszka przygotowały fantastyczne inspiracje, które z łatwością wykonacie w domu z dziećmi. Dobra zabawa gwarantowana!!!

Co bądź kto nieodzownie kojarzy nam się ze świętami? Oczywiście pomocnicy Świętego Mikołaja – elfy 🙂

Magda wykonała urocze skrzaty, które z pewnością zamieszkują biegun północny. Bazę stanowi styropianowy stożek, który od dołu Magda okleiła futrem na taśmie i futrem pluszowym w kolorze beżowym. Elfikowe czapy zostały wykonane z filcu i ozdobione tasiemkami. Puszyste pompony tworzą mięciutkie noski. Nasze zimowe skrzaty gotowe!

Agnieszka przygotowała oryginalną choinkę. Tu bazę stanowią patyki przyniesione ze spaceru przyklejone do sznurka na kształt drzewka. Gałązki zostały delikatnie pobielone białą farbą akrylową, jakby oprószył je śnieg 🙂I na koniec najprzyjemniejsza część – dekorowanie 🙂 Agnieszka sięgnęła po dodatki dpCraft. Znajdziecie tu roześmiane bałwanki, srebrne i złote renifery, tasiemki, świąteczne poinsecje, śnieżynki z pianki, szyszki, cekiny śnieżynki i złote śnieżynki z brokatem.

Wszystkie elementy Agnieszka kleiła klejem silikonowym. Jeśli tworzycie ze starszymi dziećmi, to polecamy klej na gorąco 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *