Świąteczne kartkowanie

2 Gru.

Facebook
PINTEREST

Witamy po długiej przerwie, ale wracamy już na stałe pełni nowej, pozytywnej energii i z mnóstwem fantastycznych inspiracji! Wiele się u nas działo, zaszły również zmiany w naszym DT… Do naszego zespołu dołączyła niezwykle utalentowana i twórcza Joanna Jankowska, znana Wam jako asikaz_j.

Joanna Jankowska

Zobaczcie co Asia napisała o sobie…

„Z wielką dumą i radością dołączyłam do cudownego DT dpCraft i podejmuję wyzwanie inspirowania Was moimi pracami. Mam nadzieję, że sprostam temu wyzwaniu i że każdy z Was znajdzie u mnie coś, co go zainspiruje, zaciekawi czy po prostu się spodoba.

Moją codziennością jest zajmowanie się dziećmi, domem i ogrodem, a także prowadzenie własnej firmy. Radość zabawy z papierem odkryłam całkiem nie dawno, ale odtąd stało się to moim sposobem na życie. W mojej pracowni powstaje sporo pamiątek, zaproszeń, albumów, a przede wszystkim kartek. W swoich pracach często zamykam cząstkę mojego ogrodu – kolory, kwiaty, dodatki – romantyczne, delikatne i subtelne jak mgiełka – to mój ulubiony styl.”

Nasz Dream Team w komplecie 😉

Design Team dpCraft

Spójrzcie jak pięknie inspiruje nas dziś Asia swoimi świątecznymi kartkami, w których zamknęła cząstkę swego zimowego ogrodu…

6Do stworzenia zimowych kartek nasza projektantka wykorzystała papiery z kolekcji Xmas Boutique, które dopełniła pięknymi czerwonymi poinsecjami. Kompozycję uzupełnia sznureczek koralików, poliestrowe pompony i wyjątkowa ażurowa śnieżynka z TEGO dziurkacza.

Nie mogło zabraknąć maźnięć białą farbą akrylową, które podkreśliły zimowy charakter kartki.

W kolejnej swej inspiracji Asia ponownie sięgnęła po papiery Xmas Boutique oraz gotowe elementy do wycięcia z TEGO i z TEGO arkusza papieru. Ażurowa śnieżynka, papierowa poinsecja oraz owoce ostrokrzewu nadały kartce świąteczny charakter.

2Farba 3D w kolorze GOLD oraz samoprzylepne kryształki RUBY idealnie wkomponowały się w klimat kartki, a brokat w kleju nadał pracy ten świąteczny błysk, który wszyscy uwielbiamy 🙂

1Fantastycznym pomysłem jest wykonanie kartki z okienkiem, tzw shaker card. Asia w tym celu wykorzystała zestaw mini dziurkaczy ozdobnych oraz dziurkacz bombki – idealny do zimowych projektów, nie tylko do kartek (pamiętajcie, że dziurkacze 7,5cm wycinają również w piance zwykłej i z brokatem)

14

10I ostatnia na dziś… Wykonana z papierów Christmas Time – kolekcja idealna dla tradycjonalistów 🙂 Poinsecje i złote owoce ostrokrzewu świetnie skomponowały się z bombkami pobielonymi białą farbą akrylową oraz oprószonymi brokatem w kleju.

9

Dodatek taśmy dekoracyjnej i złotych koralików podkreślił elegancki i dostojny charakter kartki. Pojawiły się również scrapki ze świątecznych dziurkaczy  – sanie, ostrokrzew i ażurowa śnieżynka.

7

To wszystko na dziś, a na kolejną porcję świątecznych inspiracji zapraszamy już w piątek 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *