Świąteczne dekoracje dziecięce z papieru

14 Gru.

Facebook
PINTEREST

Witajcie Kochani 🙂 Do świąt pozostało nam już tylko 10 dni! To już ostatni dzwonek na wykonanie dekoracji… A dziś do twórczej zabawy zapraszamy wszystkie dzieci 🙂 Razem z Marleną i Wiktorią wykonamy oryginalne dekoracje z papieru, które mogą być kartką świąteczną, zawieszką na choinkę czy też bilecikiem do prezentu.

Marlena przygotowała niespotykaną kartkę w formie zimowej rękawicy. Bazę zdobi papier z kolekcji Funny Winter oraz elementy wycięte z bloku kreatywnego – okolicznościowy napis i piesek w szaliku.

Mroźny klimat kartki podkreśla białe futerko dodatkowo udekorowane zieloną gałązką i naturalnymi elementami, które Marlena przykleiła klejem silikonowym.

Drugą propozycję przygotowała Wiktoria Cieślar. Urocze, świąteczne gwiazdki możecie wyciąć ręcznie nożyczkami albo za pomocą wykrojników i maszyny tnąco-wytłaczającej dpCraft 🙂

W centralnej części dekoracji znalazły się świąteczne rozetki wykonane z papierów Winter Funny za pomocą tablicy do bigowania. Rozetki dodatkowo zdobią urocze naklejki z pianki – brokatowe choinki oraz roześmiane bałwanki. Cekiny-śnieżynki dopełniają kompozycję.

Ciekawi jesteśmy jakie kartki Wy stworzycie, a może już zrobiliście? 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *