Nowe narzędzia w naszej ofercie!

5 Sie.

Facebook
PINTEREST

Witamy serdecznie i zapraszamy na prezentację kolejnych nowości produktowych w naszej ofercie! Tym razem są to doskonale znane i lubiane, wysokiej jakości narzędzia – nowe wzory klasycznych dziurkaczy ozdobnych, dziurkaczy brzegowych ale również kilka niespodzianek i zupełnie nowych prduktów. Zapraszamy!

Zacznijmy od niespodzianek jakie dla Was mamy – absolutnych nowości narzędziowych:

Zupełną nowością w naszej ofercie jest Dziurkacz Punktowy. To doskonałe, wysokiej jakości narzędzie, pozwala wycinać okrągłe dziurki w papierze, kartonie, kalce, papierze foliowanym, cienkim plastiku, piance, filcu, tkaninie, skórze, dżinsie i wielu innych. W obudowie kryją się dodatkowe, wymienne końcówki. Dziurkacz umożliwia wycinanie dziurek w rozmiarach: 2 mm, 3 mm oraz 4 mm.

dziurkacz-punktowy

Kolejną nowością są Dziurkacze Ozdobne Serwetkowe. Motyw okrągłej, ażurowej serwetki niezmiennie cieszy się ogromną popularnością i powoli staje się zawsze modnym klasykiem. Teraz piękne serwetki można wycinać za pomocą jednego narzędzia, w kilku prostych krokach. Aby wyciąć dekoracyjną serwetkę wykorzystujemy arkusz papieru w rozmiarze 15 x 15 cm, średnica wyciętych wzorów to ok. 14,5 cm. Więcej na temat dziurkaczy serwetkowych dowiecie się z poniższego filmu:

SERWETKOWE


W naszej ofercie pojawiła się również nowa Tablica do Bigowania Kart i Kopert. Niewielki rozmiar oraz wielofunkcyjność tablicy z pewnością sprawią, że stanie się ona ulubionym narzędziem i niezbędnikiem w każdym craftowym warsztacie. Doskonałe narzędzie, dzięki któremu w łatwy i szybki sposób stworzysz równe i profesjonalne linie zagięć podczas tworzenia kartek okolicznościowych i zaproszeń oraz piękne koperty w różnych rozmiarach.
Wyjątkowe atuty tablicy:
– Tablica jest funkcjonalna z obu stron; jedna strona służy do zaginania kart a druga do tworzenia kopert.
– Narzędzie (kość) do zaginania i wygładzania zagiętych linii umieszczona jest w specjalnym miejscu na tablicy.
– Uniwersalne wzory służące do wytłaczania dekoracyjnych akcentów w projekcie.
– Instrukcja obługi znajduje się na opakowaniu oraz jako nadruk na tablicy.
– Linijki oraz tabele pomiarowe w centymetrach i calach.
– Dwufunkcyjny dziurkacz narożnikowy w komplecie – łatwo stworzysz zaokrąglone narożniki i wcięcia bez pomocy nożyczek!
– Niewielki format tablicy sprawia, że jest łatwa do przechowywania oraz doskonale sprawdza się w podróży, podczas warsztatów i twórczych spotkań.

tablica

Nowe wzory dziurkaczy ozdobnych w rozmiarach od 1,6 cm aż do 7,5 cm z pewnością ucieszą zarówno dzieci jak i crafterów. Wprowadziliśmy sporo wzorów świątecznych oraz znacznie poszerzyliśmy ofertę dziurkaczy w największych rozmiarach: 5 cm, 6,3 cm oraz 7,5 cm.

dziurkacze1

dziurkacze2

W naszej ofercie pojawił się również nowy dziurkacz narożnikowy, którym można wyciąć falbankowe wcięcie, kolejny wzór dziurkacza narożnikowego wielofunkcyjnego (mamy również dopasowany do niego wzór brzegowy!) a także dziurkacz ażurowy z piękną śnieżynką.

dziurkacze3

Oferta dziurkaczy brzegowych poszerzyła się o kilka nowych wzorów, szczególną uwagę zwracamy na nowe wzory dziurkaczy XL:

brzegowe

Już wkrótce zaprezentujemy inspiracje stworzone z wykorzystaniem naszych nowych narzędzi a tymczasem czekamy na Wasze opinie! 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *