Dodatki na świąteczny stół

26 Lis.

Facebook
PINTEREST

Witamy Was w ten przedświąteczny czas! Oczywiście nadal pozostajemy w klimacie świąt 🙂 Dziś wyjątkowe dekoracje na wigilijny stół, które przygotowały dla nas Marta i Magda, zapraszamy.

Marta uwielbia styl eko w połączeniu z tradycyjnymi kolorami świątecznymi i dokładnie taka jest jej inspiracja. Obrączka na serwetkę wykonana z filcowej taśmy, ozdobiona tasiemką w biało-czerwoną kratkę oraz elementami naturalnymi (szyszki i zielone gałązki). Do kompletu powstała oryginalna winietka. Nasza projektantka sięgnęła po wypalarkę i drewniane plastry, na których wygrawerowała imiona gości oraz dodatkowo ozdobiła kształtami z drewna . Efekt nas zachwycił!Magda postanowiła nadać odrobinę blasku i wprowadzić ciepły, przytulny klimat za pomocą świec i bajecznych lampionów. Zwykłe, szklane słoiczki, które każdy z nas ma w swoim domu, Magda pomalowała farbą, obsypała brokatem i ozdobiła ażurowymi śnieżynkami z wykrojnika. Zimowy charakter podkreśla futerko oraz świąteczna kompozycja z naturalnych elementów, zielonych gałązek i papierowych kwiatów, którą uzupełniają tasiemki i koronki.

Takie własnoręcznie wykonane świeczniki będą pięknie prezentować się nie tylko na wigilijnym stole, ale z pewnością nadadzą nieco magii na ten świąteczno-noworoczny czas…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *