Adwentowe lampiony

30 Lis.

Facebook
PINTEREST

Witajcie w poniedziałek! Mamy nadzieję, że za Wami udany weekend, akumulatory naładowane 🙂 Ciekawi jesteśmy czy spędziliście go kreatywnie i twórczo… My zdecydowanie tak. Co tym razem przygotowaliśmy dla Was? Zobaczcie sami 🙂

Wyjątkowy czas w roku, czas oczekiwania rozpoczęty, więc razem z Ewą proponujemy wykonanie adwentowych lampionów. Bazę nasza projektantka wycięła z papieru kraftowego, który wcześniej przycięła trymerem do rozmiaru 29x7cm i zbigowała tablicą do bigowania co 7cm, tworząc cztery kwadraty o wymiarach 7x7cm i centymetrowe skrzydełko do sklejenia bazy. Wieczko powstało z dwóch prostokątów 7x5cm, a uchwyty to wycięte wykrojnikiem koła, przecięte na dwa równe półkola. Elementy za pomocą kleju łączymy ze sobą i wklejamy do podstawy lampionu.Dekoracyjne ścianki Ewa wykonała za pomocą wykrojników. Zestaw kwadraty posłużył do wycięcia okienek, które potem zostały częściowo zasłonięte białym, wizytówkowym papierem z okrągłym otworem – tu Ewa wykorzystała zestaw wykrojników koła. Delikatna kalka wypełniła okrągłe otwory, zarazem tworząc tło pod świąteczno-zimowe wykrojniki. Jeden zdobią ażurowe śnieżynki, drugi klimatyczne kamieniczki.

Możecie skorzystać z pomysłu Ewy, albo sięgnąć do internetu, gdzie znajdziecie wiele darmowych szablonów 🙂Gotowe lampiony Ewa dodatkowo ozdobiła pastą Cadence Icy Snow, elementami naturalnymi i eleganckimi tasiemkami.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *